Get Adobe Flash player

Pavėsinės

 

Pavėsinė - pastatas ar būstas skirtas naudotis šiltuoju metu laiku poilsiui. Dažniausiai tai mažas, atviro tipo formos pastatas, statomas vėsioje vietoje  poilsiui arba apsaugai nuo vasaros karščio. Dauguma pavėsinių yra gaminamos iš medinių konstrukcijų, tinkamų naudotis ištisus metus. Taip pat senolių taip mėgtos, ir šiuolaikinių žmonių vis didėjančio populiarumo sulaukiančios lauko  pavėsinėse įrengiamos krosnelės, židiniai.

Šiuolaikinis žmogus yra neatsiejams nuo gamtos. Kai norisi ilgiau pabūti gamtoje, pavėsinė tampa puikiu prieglobsčiu saulėtą, lietingą dieną ar jaukų vasaros vakarą. Įvairiausio dizaino, medžio šakomis apraizgytas, lyg natūralios gamtos sukurtas atviras namelis gali tapti originalia Jūsų kiemo puošmena.


Pavėsines būtų galima suskirstyti į:

  • Vidutines, kurios yra vienos iš populiariausių. Projektuojamos taip, kad jose patogiai susėstų apie 10 - 12 žmonių, dažniausiai komplektuojama su stalu, patogiais suolais ar kėdėmis. Visa tai suteikia patogumą bei komfortą. Pavėsinė Jūsų sodybos ar sodo erdvę pavers tikra oaze po atviru dangumi. Ne tik Jūs, bet ir Jūsų draugai galės smagiai praleisti laiką gamtoje, linksmintis ištisus metus.
  • Standartines, kurios yra elegantiškos, stilingos aštuonkampio formos pavėsinės. Tai viduriukas tarp vidutinės ir didelės pavėsinių. Šios pavėsinės sukuria nemažai erdvės po atviru dangumi. Jose patogiai gali susėsti apie 6 – 8 žmonės. Formos proporcingumas, teikia maksimalią naudą išnaudojant erdvę, sudarydamas nuostabią visumą gamtoje, kur galite atsipalaiduoti, linksmintis ir šeimyniškai papietauti. Ją galima projektuoti su 1, 2 ar 3 įėjimais, Jūsų patogumui ir poreikiams.
  • Dideles – kurios skirtos žmonėms, mėgstantiems pasilinksminimus, vakarėlius, šventes gamtoje! Jose patogiai gali susėsti iki 14 žmonių. Jų platūs įėjimai ir didelės proporcijos daro šias pavėsines dažnai mėgstama vieta pasilinksminimams ištisus metus. Jos - išskirtinai universalios: tvirti bei patogus stalai, sėdimos vietos, leis Jums komfortiškai papietauti ar atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos. Taip pat, Jūsų patogumui, gėrimams ir šokiams baldus galima išnešti. Taip Jūsų pavėsinė taps puikia šokių sale laukiamai šventei.

Mūsų gaminamos pavėsinės savo vis kitokiu dizainu, vienetiniais projektais gali būti pritaikomos visur: ir senovinėje sodyboje, ir kolektyviniame sode, ir net naujųjų namų kiemuose. Pavėsinės gaminamos iš ivairios medienos. Pavėsinės pristatomos ir sumontuojamos pilnai užbaigtos: su baldais ( pagal poreikį ) , impregnuotos. Stogo danga derinama su kiekvienu klientu individualiai. Galimi variantai: bituminė stogo danga, čerpės, šiferis, plieninė skarda ir kt. Pavėsinės gali būti su grindimis ar su terasa, taip pat ir be jų. Tai priklauso nuo užsakovo pageidavimų bei norų. Pavėsinę galime sumontuoti ant išbetonuotos ar trinkelėmis išklotos aikštelės, arba dėti medines grindis ir statyti ant mūro kolonų. Pavėsinės konstrukcijos bei sienų išdėstymo uždarumas taip pat derinamas su kiekvienu klientu individualiai ( poreikis pridengti sieną nuo gatvės, nuo kaimyno ar nuo vėjo).

Mažesniųjų pavėsinių privalumai:

  • Kiekvienam prieinama kaina
  • Joms nebūtini specialūs pamatai
  • Nereikia leidimo statybai
  • Galimybė lengvai perstatyti į kitą vietą ar pervežti
  • Užima nedaug vietos, yra kompaktiška.
 
Atgal
Akcijos
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis